Часто задавані питання
Все темы Напишите письмо Закрыть
?
Укр   Рос   Eng
× Логин или пароль введены неправильно. Попробуйте еще раз.
Укр   Рос

5 серп. 2022 Buhgalter911.com: Яким чином покупець повинен зменшити податковий кредит, якщо продавець відмовляється надіслати йому РК до ПН?

Відповідно до п. 192.1 ПКУ якщо після постачання товарів/послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, включаючи наступний за постачанням перегляд цін, перерахунок у випадках повернення товарів/послуг особі, яка їх надала, або при поверненні постачальником суми попередньої оплати товарів/послуг, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та отримувача підлягають відповідному коригуванню на підставі розрахунку коригування до податкової накладної, складеному в порядку, встановленому для податкових накладних, та зареєстрованому в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

Читать далее

Другие новости

© 2019 Internet Accounting LLC
All rights reserved. All trademarks and registered trademarks are the property of their respective owners.

Технічна підтримка:
+38 (056) 787-32-76
support@ibuh.online
Партнерам - членам САБ:
info@ibuh.online
RSS
Датацентри:
Ваша особиста інформація під надійним захистом. Ваш браузер зєднується з сайтом по захищеному протоколу HTTPS.
Сайт використовує SSL-шифрування для всіх переданих даних.
Иконка ожидания Ваш додаток готується до використання. Будь ласка зачекайте.
Наверх